Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vizet adhatok 6 hos...

Milyen vizet adhatok 6 hos babanak, akivel most kezdenenk el a hozzataplalast?

Figyelt kérdés
folrralt majd lehutott? vagy speci babavizet? mondjuk ebben nem bizom...
2011. jan. 18. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg inkább bízom a babavízben,mint a csapvízben... Azt még én sem merem meginni,nemhogy a gyerekemnek adjam.Én Jana baby-t,vagy Szentkirályit szoktam neki adni.
2011. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korában eleinte Yana vizet vettem, aztán rájöttem, hogy a Szentkirályi szénsavmentesnek szinte ugyanaz az összetétele, csak éppen töredékébe kerül. Mindkettőre igaz, hogy a felbontás napján forralatlanul, utána forralva lehet adni a babának.
2011. jan. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tehat a felforralt csapvizet felejtsem el? itt (erdelyben) altalaban ezt adjak a gyereknek, meg uzletben nem is talaltam babavizet, nagyot neztek ahol erdeklodtem, hogy mit kell? de meg keresgelek, valaki csak arul ilyet...
2011. jan. 18. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!