Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukoricát milyen formában...

Kukoricát milyen formában adhatok a babámnak?

Figyelt kérdés
6 hós. Csak pehely vagy lehet főzni neki darából is?
2009. febr. 1. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit szeretnél a kukoricából főzni? Mert igazából a kukoricára nincs információ. Azt tudom hogy a főtt csemegekukoricát úgy kaphatja a baba hogy át kell szűrőn paszírozni hogy a héjja nem bántsa a pocakját. A kukoricapehely megáztatva anyatejben vagy tápszerben véleményem szerint megoldható. Főzeléket meg inkább zabkorpával szoktunk sűríteni ( rántás meg habarás helyett ) mert a zabkorpa nagyon egészséges, jót tesz az emésztésnek és azt viszont biztosan kaphatja a baba.
2009. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen lehet darából is, csak vigyázz vele, ne adj belőle egyszerre sokat. Egészséges és tápláló.
2009. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért gondoltam rá, mert mindig csak krumplit és rizst keverek a főzelékébe, gondoltam kipróbálnék valami mást és a hozzátápis táblázatokban mindenhol azt láttam, hogy 6 hós kortól lehet adni!

2009. febr. 2. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!