Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukoricát milyen formában...

Kukoricát milyen formában lehet adni 8 hósnak?

Figyelt kérdés

Eddig gyümölcsöket, krumplit, répát és borsót ettünk. Lehet a következő a kukorica? Mirelit kukoricát párolom, összeturmixolom a levével/anyatejjel? Vagy másképp kell?


Kukorica fog/hajt/szelet csinál?


2010. máj. 7. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a kukorica eléggé puffasztó hatású. Inkább zöldbabot, sütőtököt, sóskát, céklát, brokkolit, tököt próbálj.
2010. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kukorica nagyon puffaszt, ne adj még neki szerintem, várjatok vele.
2010. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon köszönöm a válaszokat! Nem is tudtam, hogy ennyire "gáz"os :) a kukorica! Szerencse, hogy nem próbáltuk, mert a borsó miatt sem alszunk 2 éjszakája, mióta azt evett :(.


Céklát hogyan kell csinálni?

2010. máj. 8. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Céklát meghámozod(kesztyübe, mert fog)kicsire aprítod, és egy kevés burgonyával főzöd meg. Azért fontos jóval kisebbre vágni a céklát, mert lassabban fő mint a krumpli. Annyi lével amitől jó lesz az állaga turmixolod. Én egy pár csepp olajat teszek még hozzá. Imádja a fiam! Nagyon lellemes édes íze lesz, csak ne tegyél sok krumpli hozzá. Üdv
2010. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kukoricadarát főzz meg vízben, mintha grízt csinálnál. Én banánnal vagy alma-banánnal kevertem, a lányom imádja, nem puffasztotta sosem, aludt éjszaka, pedig vacsira eszi. 7 hónapos korától eszi. Az elsők között adható a kukoricadara és a rizs.
2010. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!