Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam be a kislanyomnak...

Hogy adjam be a kislanyomnak a gyogyszert? (szirupot)

Figyelt kérdés
kiskanallal kene beadjam de egyszeruen mar sajnalom szegenyt kinozni mert ki kell nyissam a szajat hogy bele ontsem de meg akkor is ki kopi a felet.akkor igy nem fog hasznalni neki az orvossag. 4 honapos kicsilany.
2009. jan. 31. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gyógyszertárban kapható cseppentővel adunk vascseppeket 1 hónapos kora óta. Ha a kicsi szája alatt közvetlenül finoman lehúzod, automatikusan kinyílik a szája, így ált. sikerül. 1-2 csepp után türelem, lekötni a figyelmét, hogy ne hajtsa oldalra a fejét, míg lenyeli. Etetéssel kötöm össze, így ha nem nyelné le teljesen, utána mellből eszik, így azzal együtt lemegy. Próbáljuk humorosan, utána a szánkkal csámcsogást és hasonlókat imitálva, ezt figyeli, 4 hónaposan már próbálja utánozni. De inkább utána nyeli le, még nem kapcsolja össze a szájmozgást a nyeléssel, de szerintem így előbb fogja.

Fontos megdícsérni is, és mondom, hogy figyeljen, és fontos az együttműködése, előtte megmutatom az üvegcsét...stb. Így egy idő után megszokja ezt a rituálét, hogy ennél fontos nekünk, hogy "jól viselkedjen".

2009. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszereket,vitamin szirupot vagy a tápszerébe keverem vagy a cumisüvegben kb 20 ml vízben feloldva megitatom vele.Ha még szopik tényleg a gyógyszeradagolós cumit próbáld ki,Tescoban láttam legutóbb.
2009. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom mindenkinek,hat sajnos meg itatni vele teaval vagy tapszerrel nem lehet mert megerzi az izet es nem tudom megitatni vele. de a gyogyszer adagolos cumit ki probalom. minden jot.
2009. febr. 4. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!