Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak almát (pép) kóstoltunk...

Ha csak almát (pép) kóstoltunk eddig, akkor adhatok neki olyan üvegeset ami alma-barack?

Figyelt kérdés
vagy előbb a barackot is kóstoltassam meg vele?Csak mert azt nehéz most beszerezni.2 üveges gyümölcspép van itthon,az egyik ez az alma-barack,a másik pedig ilyen vegyes gyümölcs:alma-körte-barack-mangó.Ilyenkor mindegyik izt ami benne van külön meg kell kóstoltatnom vele,vagy odadhatom neki?(6hónapos)
2011. jan. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell előtte megkóstoltatni az összes ízt.add neki,ha nem ízlik,úgyse fogja elfogadni.az én lányom pl egy üveges ételt sem fogadott el,nem ízlett neki.
2011. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én így az elején külön-külön kóstoltattam mindent, aztán mikor nagyobb volt akkor kombináltam. De barátnőmnek pl. azt rtanácsolták, hogy mindig alma kísérje az új ízt, ha azt vezette be először. Úgyhogy szerintem adhatod!
2011. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljes nyugalommal!!!! :-)) Semmi baja nem lesz tőle!
2011. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Csak mert azt mondják ugye hogy mindent kóstoltatni kell külön.Remélem nem lesz "baja"attól amit külön nem kóstolt,de most csak ezek vannak itthon,igy holnap csak ezekből tudok neki adni,boltba nem tudok menni,mert egyedül vagyok vele,és most beteg.Csak a barack-almásat adom neki lehet,a vegyes gyümölcsöset meg később,addig beszerzem azokat amik benne vannak,aztán külön megkóstoltatom.
2011. jan. 13. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
köszi a kérdést, én is tanultam belőle, mi is most kóstolgatjuk az almát :)
2011. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is pont ugyanigy csináltam, elöször alma, aztán alama-barack, most fogom az alma-sütötököt adni
2011. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!
2011. jan. 14. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!