Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tettetek annak érdekében...

Mit tettetek annak érdekében hogy lányotok szülessen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok ezzel kapcsolatban, hogy a lány hím ivarsejtek lassabbak a fiúknál, viszont tovább életképesek....Ebből kiindulva hiszem, hogy ha peteérés előtt szexeltek 1-2 nappal, vagy inkább azt mondom, X idővel, ezt orvostól kéne megkérdezni, akkor addigra talán már a fiúkák nem élnek, de a csajok még igen.....

Amúgy sztem az egyél-ezt csinálj azt hülyeség, vagy igen, vagy nem, számomra ez tűnik esetleg kivitelezhetőnek.

27/N

2011. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a peteérés előtti szeretkezésből nagyobb valószínűséggel lányok születnek.
2011. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Vagy a férjemmel kéne összejönnöd, eddig két lányunk van..:)
2011. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, sűrűn imádkoztam :)


de komolyan, szóval azt mondják hogy a "lányok" lustábbak, ovu előt kell együtt lenni hogy még a "fiúk" előtt odaérjen/ek a célba :) meg ír a net valami savas-lugos hatásról amivel öblögetni kell a hüvelyt.

mi nem tettünk semmit bevallom. én nagyon lányt szerettem volna, a férjemnek midnegy volt. Lányunk lett :) apa szemefénye :)

2011. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt egy video: czeizel endre beszél arról, hogy mit kell csinálni lány és mit kell fiú esetén.



[link]

2011. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!