Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikrémet használtok...

Milyen popsikrémet használtok babátoknál?

Figyelt kérdés
Gyógyszertárit, vagy valamilyen más márkásat? Ha igen akkor melyiket és mi a tapasztalat vele? Nekem a gyógyszertárival az a bajom, hogy alig lehet letörölni annyira sűrű.
2011. jan. 13. 13:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most épp babylove sensitivet. Jó még a Gabi, a nivea, gyógyszertáriból csak egyféle vált be, de az nem jön ki olcsóbbra, mint az előzőek.
2011. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi Bepanthent használunk,nekünk ez vált be legjobban.
2011. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sudo cream az elejétől annyira bevált hogy nem is próbálunk ki mást másfél éve
2011. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem is a gyógyszertári jön be, de én sokat kenek rá, nem sajnálom, mert ha spórolok kipirosodik a popó. Nekem felszívódik, kb. fél óra múlva már nem is lehet látni, hogy van rajta. De bevált még a zöld tégelyes babylove dm-es és a gabi is. Csak az ára miatt maradtam ennél. Akkor szoktam egy tégely babylove-t venni, amikor pl. 550,Ft kell, hogy a kedvezményemet érvényesíteni tudjam, akkor rögtön azért nyúlok, de egyébként tényleg jó. A sudo pl. nekünk nem jött be a popóra, de jó pl. az ekcémámra, vagy kisebb sebekre, tehát akárhogy is veszi meg az ember nagyon jó, ha van otthon.
2011. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte hogy miért kell letörölni. Lehet hogy az enyém ennyire sűrű csak, de ez nem szívódik fel, sőt a következő pelusozásnál is alig lehet letörölni. Ezért gondoltam kipróbálok valami másfélét. Ezt annyira rossz kenni is.
2011. jan. 13. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!