Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok a babátoknál Nivea...

Használtok a babátoknál Nivea popsikrémet?

Figyelt kérdés
Ami a szülési csomagban volt,felhasználtátok már?Bevált nektek?
2009. dec. 19. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 hónapos korától használom.Semmi baj vele,bár ha piros a popsija a lányomnak akkor bepantennel kenem mert erre a nivea nem jó.
2009. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam én is a fiamnál, ami a korházi csomagban volt. Nem rossz, de én a Sudocream-ben bízom, ezért azt használjuk. A Níveából még mindig jócskán van.
2009. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én használtam, mikor elfogyott a gyógyszertári, hát nem ajánlom. Olyan piros, pöttyös, hólyagos lett a 2 hónapos kisfiam feneke, h csak na.
2009. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is sudocremet használok a kislányomnál,csak most ahogy pakolásztam találtam 2 tubusos mintát a niveából.Köszi a válaszokat.
2009. dec. 19. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk se vált be, de napközben néha azt kenegettem a popójára, hogy az is elfogyjon. Folyamatosan nem volt jó neki. Ha nagyon csúnya volt a popó, akkor mi is a Sudót használtuk, amúgy pedig a dokibácsival iratunk boraxos krémet. Nagyon jó, és töredéke a Sudónak
2009. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!