Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan büdös kisfiam szája!...

Olyan büdös kisfiam szája! 10hónapos, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is a fogzás a bűnös (épp aktuális, szegény gyerekem egész este üvöltött, most egy Viburcollal alszik) általában, de volt már, hogy elfelejtettem, fokhagyma volt az ebédben, azután akárhogy mos az ember fogat, akkor is büdös lesz.
2011. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kisnita ***** válasza:
a 4 pici mamos cumisüveg az nem sok :D Szerintem ne aggódj, akkor valószínű a kajától kellemetlen a lehelete.
2011. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kisnita ***** válasza:
Úgy értettem, hogy folyadékból nem sok, de a tea granulátumból szerintem igen. :S Inkább tiszta vizet adj neki ha megissza vagy főzz gyümölcs teát mondjuk pickwick gyerekteát és azt add neki üresen. A gyümölcsöktől elég édes íze van nem kell külön cukrozni én abba szoktam a Cebion cseppet is tenni a gyereknek (vagy vízbe) és úgy pont jó íze lesz, szereti nagyon.
2011. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!