Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan büdös kisfiam szája!...

Olyan büdös kisfiam szája! 10hónapos, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kajától. Miket eszik? Mosod a fogait? Nem iszik sok cukros dolgot?
2011. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mindent eszik már!hipp-s baba teát iszik!mosni??nem nagyon engedi,mam-os buzogánnyal probálom neki dörzsölgetni!de nem nagyon engedi!
2011. jan. 13. 09:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiamnak akkor büdös a lehelete, ha be van gyulladva a torka. ? De ilyenkor minimum hőemelkedése szokott lenni.
2011. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mióta tart? Mert nálunk egy hétre rá belázasodott és kiderült, tüszős mandulagyulladása van. Ecsetelték a torkát és antibiotikumot kapott. Ha előbb tudom, hogy ez ennek a jele, elvittem volna orvoshoz és talán nem lett volna ilyen beteg, ha előbb kap gyógyszert.

Szerintem te is vidd el, egy utat mindenképp megér, még akkor is, ha nincs semmi baja. Sőt az lenne a legjobb.

2011. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 kisnita ***** válasza:
100%
A súlya rendben van? Nem is iszik túl sokat? Cukorbetegségre nem gyanakodsz? Kérj a védőnőtől egy teszt csíkot és otthon csinálj vizeletvizsgálatot vele, ebből kiderül, hogy van e cukor a vizeletében. nekem is adott a védőnő mert az én fiam fogyott is, de nálunk minden rendben volt csak vashiányos volt egy picit.
2011. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
11kg és 80cm(nagy sullyal is született!4.4kg)sokat iszik hippes teát!kb 4pici mam-os cumisüveggel 1 nap!
2011. jan. 15. 10:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek a tejpéptől volt büdös, de ahogy rendszeressé vált a fogmosás, megszűnt.
2011. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tartom ezt a sok hippes teát jónak, ha ez a granulátum. Inkább főzz neki csipkebogyót, roibost, és csak épp hintsd meg pici nádcukkorral, vagy mézzel.
2011. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak akkor volt büdös a szája, amikor betegen antibiotikumot kapott. Vagyis miután az összes elfogyott, pár nappal rá kezdődött, addigra már meggyógyult. A doki mondta, hogy eléggé kikészíti a gyomrot, és tulajdonképpen onnan jött a szag. Normaflor-t vagy danon activiát javasolt rá, pár nap alatt elmúlt. Szóval ha kapott antibiotikumot a kisfiad, akkor valószínűleg emiatt.
2011. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak a fogzástól büdös a szája. Általában mikor jobban fáj neki, akkor erősebb is a szag. Aztán mikor nem nyüglődik, akkor nem is érezni. Valószínű ahogy az ínyét mikor nyomja a fog, akkor onnan jön a büdi.
2011. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!