Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10hónapos! Már 2....

Kisfiam 10hónapos! Már 2. éjszaka hogy felsir! De tegnap éjjel 1-3ig aludt 5percet aztán sirt! És ujra és ujra! Napközben jókedvű! Látom hogy jön foga! Erre fogjam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
nagy valószínűséggel foghatod erre, mi hónapok óta ezzel küzdünk, többször is megébred, valójában már 3 hónapja szinte folyamatosan fogzik. eddig 8 foga van, de néhány napja megint többször is megébred és sír. kitartást!
2011. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga. Próbáld kenni erre való géllel, talán segít.
2011. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!Üdv a klubban,az én lányom is 10 hónapos,ugyan ez a helyzet.ma példul 2-3 én örködtem,4-5 ig meg az apukája......akkor alszik csak jól,ha ne adj'isten lázas,vagy hőemelkedése van,és adok neki panadol babyt.na az el szokta nyomni.egyébként nekünk nem jöttek be ezek a gélek....
2011. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!