Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 18 hónapos oltás mennyire...

A 18 hónapos oltás mennyire viseli meg gyereket?

Figyelt kérdés
Már úgy értem,hgy belázesodhat-e?Egy vagy két szuri-e?Beadás után ezt is kell-e borogatni nehogy belázasodjon?
2011. jan. 12. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő: van, amelyik belázasodik, hőemelkedése lesz, a másik meg észre sem veszi. Az enyém a combjába kapta, semmi baja nem volt tőle (bár egyiktől sem). Csak egy oltást kapott, a kötelező MMR-t. Nem kellett borogatni, így sem dagadt meg az oltás helye ( a doki is mondta, hogy nem kell, de ez meg az orvoson múlik, egyik borogattatja, a másik meg nem).
2011. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én babám egy oltás után se volt lázas,de ettől igen! Már aznap este láza lett,másnap már folyt az orra is. De hamar meggyógyult.
2011. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"5.-12 nap között láz, nyirokcsomó duzzanat, kiütések jelentkezhet, ami 1-2 nap alatt magától elmúlik. Csak a lázat kell csillapítani. " Ha már másnap lázas volt, egyáltalán nem biztos, hogy attól...
2011. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak ez nem a 15 hósnál volt?Mi majd jövő hétem kapjuk meg a 18 hósat de nekem ezeket e tüneteknáél az előző(15hósnál)mondta a doki....
2011. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van! Bocsi, összekutyultam... Nem figyeltem pontosan a kérdést. Szóval A DTPa + IPV + Hib a 2, ill. 3 hónapos korban kapott oltás ismétlője. Ilyenkor ugyanazok a tünetek lehetnek, mint akkor. Hogy kinél jön elő és kinél nem, gyerekfüggő.
2011. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lányomat ez nem viselte meg, pedig az összes többitől mindig lázas volt. Egy oltást kapott 18 hósan.
2011. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 15 hóstól belázasosott, a 18-astól nem volt semmi baja.
2011. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!