Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat, hogy a 11...

Előfordulhat, hogy a 11 hónapos fiam nem bírja a tejfölt? Joghurtot, túrót minden nap eszik! Ezeket már több mint egy hónapja kapja, és nem volt velük gond!

Figyelt kérdés
Ma kapott 3 falat tejfölös kenyeret. Fél óra múlva görcsösen kezdett sírni, épp pelenkáztam, és nagyon megfeszítette magát, sírt. Nagynehezen ráadtam a pelust, és ahogy felvettem, büfizett egy nagyot, és ki is jöttek a tejfölös kenyér darabok...
2011. jan. 11. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán lehet, főleg, hogy a tejföl sokkal zsírosabb mint akár a joghurt akár a túró. Én még csak ételben adtam tejfölt a 13 hónaposomnak, pedig mindet eszik, amit ebben a korban lehet.

Mi egyébként a tojásfehérjével jártunk így, adtam neki egy fél keménytojást 1 évesen, és teljesen kikészült, olyan lett a hasa mint a beton, és csak az újszülöttként sokat használt magpárna segített rajta, úgy rotyogtatott, hogy csak na.

2011. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!