Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici fiam pár nap múlva lesz...

Pici fiam pár nap múlva lesz 11 hónapos. Jó kedélyű, vidám baba. Pár napja kenőcsös a széklete. Két hete eszik joghurtot lehet ettől? Vagy a fogzás számlájára írjam? Netán más lehet a gond? Ha más, akkor mi?

Figyelt kérdés
Egyébként rendesen eszik, és hihetetlen sokat. 8 kiló körül van a súlya, ez elég ebben a korban, vagy kevés? Egyébként meg hosszú és vékony baba. (én is vékony vagyok, 48 kiló, lehet tőlem örökölte?) 28 éves vagyok.
2010. aug. 3. 11:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a családunkban többen vagyunk hosszúak és vékonyak.
2010. aug. 3. 11:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is most lesz 11hónapos pár nap mulva,vagyis 10.-én,ö is hosszu vékony baba,8kg körül van ö is,mi is vékonyak vagyunk,ugyh ezt szerintem öröklik a babák is,ugymond a testfelépitést is,én megmondom öszintén örülök,h nem egy hurkás babám van,hanem vékony,de izmos.

Nem hiszem,h a joghurttól lenne neki olyan a széklete,szerintem a fogától van,legalábbis nekünk igy szokott lenni a fogzások elött!:)

2010. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nahát, tényleg 10-én lesztek 11 hósok? Mi is...! Msn címed van esetleg? Vegyük fel a kapcsolatot, ha van kedved. :-)
2010. aug. 3. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!