Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Született valaki babája...

Született valaki babája anyajeggyel?

Figyelt kérdés

kisfiam vállán elég nagy kb 2 cm is szabálytalan anyajegy van....

van ennek valami jelentősége?


2011. jan. 10. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kisfiam 2 anyajeggyel szuletett, de a gyerekorvos nem tulajdonitott neki jelentoseget. En azert figyelem oket, mert apukajanak is ilyen volt es folyamatosan nott, amig vegul le kellett vetetni. Arra jutottunk az orvossal, hogy ha valtozna, vagy novekedne, akkor azonnal megmutatjuk borgyogyasznak.

Udv,

O

2011. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ettől én is féltem, mert sajnos nálunk a páromnak elég sok van, sokat már le is vettek, és sajna a családjában is volt már bőrrák, így elég nagy a rizikó. Én is eléggé anyajegyes vagyok, bár nekem még csak 1et vettek le.

A fiúnknak születésekor nem volt egy sem, viszont most egy év elmúltával már szerintem neki is kezd egy-kettő kialakulni, és ráadásul nagyobbak is. Még nem sötétednek, de világosbarnák.

Nagyon kell figyelni, hogy mennyit változik, és amit sötétedik vagy érdesedik a felülete, azonnal vigyétek bőrgyógyászhoz.

Egyébként tanácsadáson szoktunk találkozni egy babával, akinek a lábánál van elég nagy kiterjedésű anyajegy születése óta, de neki még nem változott a kinézete azóta.

2011. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányomnak a bal lábán pont az elején alul van egy pötty először azt hittem valami megkarcolta.

Most már ugyanazon a lábán a combikáján is van egy.


Az apukájának sajna sok van :( Nekem talán 5.

2011. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én nagy fiam 10 éves és ő is anyajeggyel született.A bal combján van neki. Vele együtt nő. Én minden évben nézetem neki bőrgyógyásszal. Eddig nem volt vele gond. De azóta van rajta pár darab. Főleg a fején a haja alatt.
2011. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!