Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam vérszegény,...

Krisianyu kérdése:

1 éves kisfiam vérszegény, most volt kórházban és nem eszik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves és 1 hete 39,8 lázzal bevittük a kórházba. Ott kiderült, hogy vérszegény. Sajnos nehezen fogadja el a kaját, húst nem nagyn akar enni, csak a gyümölcsöket szereti+ túrórudi ilyesmi. Amióta haza jöttünk a kórházból, azóta már ezeket sem eszi meg. Ha étellel kínálom egyből sírva fakad, inni sem akar. Még szopizik, így ez az egyetlen amit most elfogad:-( Mit csináljak?
2011. jan. 10. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fájhat a torka? Nekem akkor csinálta ezt.
2011. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

SZIA!

a lázon kívül semmi baja nem volt, se hányás, se köhögés,se hasmenés...

2011. jan. 10. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!A kórházban adtak valamilyen vitamint vagy vaskészítményt a vérszegénységére,vagy ajánlottak?Szerintem valamilyen vitamin kellene neki,ha ilyen rossz evő.A lányom sem nagy étvágyú 16 hós,a doki javaslatára Béres cseppet adok,meg Cebion-cseppeket.A Béres-cseppet 10 kg fölött lehet adni.Régebben Vitacolan-szirupot adtam neki..Sokan dicsérik a Bérest,hogy meghozza az étvágyukat.A lányom is csak a hígított gyümilevet issza,azért az is jobb,mintha nem inna semmit,esetleg vannak finom gyümölcsteák.Ha beleturmixolod a husit a gyümölcspépbe,akkor sem eszi meg?Szerintem próbálj valamilyen vitamint.
2011. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia!vitamint nem kapott csak infulziót. szerdán megyek a gyerekorvoshoz és akkor akarom megbeszélni vele a továbbiakat. cebion cseppeket adok én is, de mást még nem kap. sajnos a gyümi teát sem issza meg.
2011. jan. 10. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Az en 1 eves kislanyom is verszegeny volt. Alig evett valamit. Vasat , folsavat es C vitamint kellett szednie (3 honapig) mire rendbe jott. Mi is sokat szenvedtunk de vegre tulvagyunk rajta, es az etvagya is kituno azota. Kitartas!
2011. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm, hogy megírtad! szerdán akkor mondom a dokinak, hogy írjon fel valamit, mert nem tudok beléimátkozni semmit sem:-(most is csak a banánt hajlandó megenni....
2011. jan. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!