Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan, hogy a láztól...

Létezik olyan, hogy a láztól egy kicsit kidudorodik, és keményebb a szokottnál a kutacs?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, viszont én úgy tudom, hogy ha dudorodik, akkor azonnal ügyeletre kell menni, mert az nem jót jelent. persze nem tudom mit értesz az alatt, hogy 'kicsit'.
2011. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltunk tegnap!Rohantam vele azonnal!De azt mondták semmi baja.Én hülye meg elfelejtettem megkérdezni,hogy a láztól lehet e?38.2 volt a láza.Általában inkább beesett neki a kutacsa egy picit,de most meg inkább feszes!
2011. jan. 9. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy nem jó ha feszes és kidudorodó a kutacs. Én legalább felhívnám az ügyeletet. Én még nem vettem észre hogy láz esetén ilyen lenne.
2011. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Már jobban van!Nem lázas!És elmúlt a feszülés,duzzanat is.
2011. jan. 9. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!