Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának, vagy kisgyerme...

Minden babának, vagy kisgyermeknek nagy a hasa? Fiam 1 éves, és elég nagy a pocakja, bár sokat is eszik, de akkor is, totál kidudorodik, amikor áll, ül, szoval nagy. Nemgond ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Kap már "rendes" tejet? Mert az egyik ok lehet a puffadásra, ha általában nem kövér gyerek, szóval ha csak a hasa nagy és az sem mindig, hogy a tejre allergiás... Amúgy az én gyerkőceimnek is nagy a hasuk estére, ha tele ették magukat. :))

22 hónapos ikrek

2011. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem még tápszert kap.de joghurt,tejföl,puding tejböl,üzleti,turokrém stb.ilyeneket már eszik
2011. jan. 5. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves lányomnak is nagy a hasa,megmutattam a doktornőnek és mosolyogva azt mondta,hogy normális ez a méret,de én is nagynak látom.A lánykám is nagyon szeret enni:)
2011. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Megpróbálom összefoglalni: minden kisgyereknek kb. 5 éves korig nagynak tűnik a pocakja, mert a csontvázuk nem olyan, mint egy felnőtté, és máshogy helyezkednek el a hasüregi szervek, ami kidomborítja a hasfalat. Ha nincs köldöksérve, akkor nem jelent problémát. Csak akkor lenne gond, ha nem lenne rendben az emésztése, akkor felpuffadhat, de annak egyéb tünetei is vannak (szélgörcs, hasmenés, szorulás). Szóval normális!
2011. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónaposomnak nem nagy, de ettől még a tiéddel semmi gond! :)
2011. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!