Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 16 hónapos kislányomnak ki...

A 16 hónapos kislányomnak ki van cserepesedve a szája, van van valami ami "házilag" jó rá?

Figyelt kérdés

Ha nincs az sem baj,akkor írnátok nekem mit érdemes rá venni?(persze amit nem baj ha le fog nyalni)

lőre is köszönöm a válaszokat/segítséget.


2011. jan. 7. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Ami abszolút nem árt, sőt a méz. Kend be neki a száját vele, és próbálja meg nem rögtön lenyalni, de ha megteszi, akkor sincs semmi baj. :)
2011. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

mez,apolja es puhitja az ajkakat es megvedi a kiszaradastol.

Aztan majd gyozd kenegetni :)

2011. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet buta kérdés, de iszik eleget? Nem csak kevés a folyadékbevitele?
2011. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos és gyors válaszokat.Méz mondjuk most nincs itthon de venni fogok holnap és ki is próbálom.

Utolsó válaszolónak:iszik eleget,sőt néha még én sokallom amennyit iszik. Eleinte én is azt hittem(amint láttam milyen a szája adtam neki inni,de 2 perc múlva ismét olyan lett,így nem az van a dologban)

2011. jan. 7. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A méz rontja a fogakat. Én a gyógyszertári szőlőzsírt ajánlom, az nem káros és nem árt a fogaknak sem.
2011. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!