Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit költötök pelenkára...

Mennyit költötök pelenkára egy hónapban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
ja a 32/db-os vagyok,én írtam a linket
2009. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Én már vettem DM-ben Pamperst 20 Ft-ért is. Nem tudom miféle elírás lehetett, de tényleg csak ennyi volt. Igaz, hogy a Jumbo csomag, de akkor is majdnem félár. És volt már a Tescoba is kiárusításban 29 Ft-ért. Ez még a mini méret volt.

Figyelni kell az akciókat, gyűjteni a kuponokat, pontokat, és akkor kell kicsit előre vásárolni. A pelenka nem kér kenyeret, ha van hely a lakásban megéri.

2009. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Én semennyit szerencsére, a terhesség vége fele 80.000 ft-ért megvettük az újszülött kortól a óvodáskorig méretekből csomagokat és azt használom! Jó nekünk van hely és eltudtuk tenni a lakásba:)!

2009. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 10.5 hós a kisfiam. Mi a Rossmannos Babydream pelust használjuk. 2 csomga éppen nem elég 1 hónapra, de a 3 cs. ára is max. 6600 Ft. Én meg vagyok elégedve vele, mert még sosem ázott át, és nagyon jól passzol a derekánál is, az ára pedig kedvező...

2009. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Lehet rendelni a www.pelenkafutar.hu ,házhoz viszik,de min 100db. kell rendelni.Lehet vegyesen is
2009. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!