Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen HA tápszert eszik a...

Milyen HA tápszert eszik a 3-4 hó körüli babátok, ami laktató és nem hasfogó?

Figyelt kérdés
A Bebától nem tudott kakilni, a HIPP HA1-et meg nem lehet kapni a gyógyszertárban.
2009. jan. 29. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor az babafüggő, mert az én lányom Bebát eszik és semmi baja.A Milupáról hallottam még jókat.
2009. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom születése óta a Milupa milumil HA Start-ot eszi, semmi problémánk vele. Most kezdjük napi egy étkezésként kóstolgatni a Milupa HA vaníliás tejpépet.


4 hós kislány anyukája

2009. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsit félek a tápszerváltástól, a Beba úgy megfogta a hasát, hogy a nagy erőlködésben nem kapott levegőt.
2009. jan. 29. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Szegénykém.Mi is 2 hete kezdtük pluszban a milupa ha-s tejpépet nagyon odavan érte:)Mellé egy kis gyümilé és ki is váltottunk vele egy hamit.
2009. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbáljuk a Milupát. Már alig várom, hogy 4 hónapos legyen és adhassak neki tejpépet meg gyümit, hátha az segít a pocakján is majd. Jó babázást!
2009. jan. 29. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a Humana Ha1-et adjuk az 1 hónapos babánknak, de az elmúlt héten ő sem tudott kakilni. Akkor lehet ő is a tápszertől, de nem gondoltam, mert eddig semmi baj nem volt.
2009. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A babám születésétől kezdve a Milupa Milumil HA 1 -et eszi, elég jó étvágyú :)Váltottunk a Bebára az elején a dr-nő javaslatára mert hasfájós volt, hááát úgy jártunk mi ti, nem tudott két napig kakilni tőle.Azóta visszatértünk erre és szerintem elég jó!

3 hós baba anyukája

2009. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Milupa Ha Startot ettünk akkoriban, nem volt semmi baja tőle.

Viszont egy pár hétig hiánycikk volt,és akkor a dokinő a Humana Ha-t írta fel... Naszegénykém 5 naponta tudott kakilni, így amint volt Milupa, visszatértünk rá.

De ez babánként változó, kinek ez, kinek az jön be...

2009. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!