Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babám már eszik almát,...

Ha babám már eszik almát, barckot, sütőtököt, répát és holnap dobozos bébiételt szeretnék neki adni, szilvát, akkor kóstoltatnom kell? vagy ehet amennyi jól esik belőle?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem adnék túl sokat, nehogy hirtelen meghajtsa. A szilva hashajtó.
2011. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg kóstoltatni kel,de én ha láttam,hogy ízlik az első 2 kanál akkor adtam neki ameddig jól esett neki.
2011. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindent kóstoltattam, jobb ha csak egy picit kap először, mert lehet, hogy puffasztja, allergiás rá, megy tőle a hasa, szorulása lesz, stb. Inkább kicsiben derüljön ki. De sokan teljes adagot adnak elsőre.
2011. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15:27 vagyok


Csak akkor ha többet eszik belőle,akkor kapjon olyan ételt is ami meg fogja az ételt is így nem lesz gond a székletével.

2011. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig annyit adtam, amennyi jól esett neki.A szilvát már azt hiszem, első alkalommal bevágta:)Nem hashajtó, csak székletlazító hatású, de ha amúgy nincs gond a széklettel, tehát nem szorulásos, nem fog rajta semmit sem változtatni.
2011. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!