Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kislányom...

Miért csinálja ezt a kislányom?Pár hete kezdte csinálni a 7,5 hónapos kislányom: felhúzza az orrát és fújtat(úgy néz ki mint 1 régi horror filmben a "Chack" nevű sebhelyes kis kölyök).

Figyelt kérdés

:( Hogyan szotassam le róla? A ti babátok is csinálja?

Mit tegyek?

Köszi előre a segítségeteket!


2009. jan. 28. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell vele semmit sem tenni. A babák minden új hangnak, grimasznak, bárminek örülnek, amit ők találnak ki.( próbáld meg utánozni, és figyeld meg milyen érzés... szerintem érdekes dolog ilyesmiket tanulni tőlük). A legtöbb baba kitalál valami sajátságos grimaszt, csinálják egy ideig, aztán ha már nem érdekes, megunják, kitalálnak új dolgokat, a régieket elfelejtik. Nyállufikat fújnak, játszanak a hangjukkal, hallottam olyat is, aki eszméletlen hangosan sikoltozott, mint egy mentőautó, mert az tetszett neki. Ez utóbbi kevésbé ártalmatlan, mint a grimasz :) főleg, ha átcsődülnek a szomszédok, hogy miért is nyúzod a gyereket ...

Egy szó mint száz, szerintem hamarosan leszokik magától, de, ha netán siettetni szeretnéd, próbáld meg elvonni róla a figyelmét, nevess rá hangosan, csikizd, vagy gyurmázd meg, dobd fel, ringasd széles mozdulatokkal nevetve. Az erős ingerek érdekesebbek lesznek neki, talán el is felejti, hogy grimaszolni akart :)

2009. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is hasonlókat csinál,és mi imádjuk!!!Hasonló korúak,az enyém 8 hós múlt.Nem kell leszoktatni,majd jön újabb grimasz.Fog ennél még cifrábbakat is csinálni.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is ezt csinálja egy hónapja. Most 9 hónapos. Nagyon édes szerintem. És a legújabb hogy sziszeg. Nagyon ari, majd leszokik róla és jön egy újabb hóbort:)
2009. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te is huzd fel neki a te orrodat, es te is fujtassal, utanozzad amire a kicsi rajott magatol!! Biztosan tetszeni fog neki.

Szorakoztatja magat, megneznem a draga arcat amikor csinalja. Dehogyis szoktatod le rola, majd megunja, nem lesz mar erdekes szamara.

2009. jan. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is csinálja! 8 hós. Meg lehet zabálni olyan cuki! Mikor én visszafújtatok akkor meg jól kiröhög :-)
2009. jan. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Kicsit idegesítőnek találtam,de akkor nem foglalkozom vele talán leszokik. :P
2009. jan. 29. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
:D :D :D Ne ijesszen meg az ilyemi te mint szölő véded ,ovód ... de te begyüjtőttél különböző horrorisztikus dolgokat magadba ...a kisd gyereknél ez egy tanulási megtapasztalási önkifejezési folyamat :D:D:D még egyszer nevetek jajjj nem bírom abba hagyni ...
2011. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!