Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébé Confort Opera sportrészt...

Bébé Confort Opera sportrészt meddig tudtátok használni? Vagy a Twin részt? (az a rövidebb fajta. )

Figyelt kérdés
Jön a kistesó. A nagy akkor lesz 18 hónapos, amikör születik a pici. Vajon meddig tud ülni a twin club-ban?
2011. jan. 5. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt a twin rész az irtó kicsi, igazából nekem már az egyéves lányom kilógott és nincs lábtartója ugye...( a twin ülésnek)

Az Opera az nagyon klassz abba még a 2,5 éves fiam is elfért kényelmesen (94 centisen 14 kilósan ) és még a kupolába se verte be a fejét ami ritkaság.

2011. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az első vagyok tehát ha twin vázatok van opera üléssel az teljesen jó a nagynak. a kicsi egy darabig elüldögél a twin méretben (attól függ mekkora) bár az én lányom nem nagy baba, 75 centi és 8.5 kiló volt egy évesen.
2011. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nincs még twin-em, használtan akarok venni, de pont attól félek, hogy a twin feltét nagyon pici... ami most fent van a vaterán, az twin-nel van.

Olyat akarok, ami normál operával van, csak olyat jelenleg nem árulnak.


Nagyon köszönöm!!!


(a lányom is hasonló méret 1 évesen :) )

2011. jan. 5. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemrég egy pár napja láttam pedig egy olyat használtan amihez Opera ülés van még meg is néztem kétszer :) De lehet azóta az már lejárt?

Mindenesetre ha találsz Opera üléssel ellátottat akkor az sztem egy jól kihasználható király kis kocsi:) Mivel ha a nagyobbad már olyan 2-3 lesz akkor is használható egyes kocsiként az Opera üléssel és még gyári tesófellépő is van rá.

Nem sok jobbat találtam ennél, mikor mi keresgéltünk.

2011. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

sajnos most nem találok olyat.

A teszen azt hiszem van egy fent, de sok hibája van :(

2011. jan. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!