Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet búzadarát adni babának?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Glutén bevezetése után 1 hónappal. Mi 6 hónaposan vezettük be a glutént babakeksszel, rá egy hónapra már kapott rizstejben megfőzött darát.
2011. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A buzadara es a buzakorpa ugyanaz?Bocsi hogy nem valasozlok,csak nekem is van buzakorpan es nem tudom adhatom-e 9,5 honapos kislanyomnak.
2011. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, a búzakorpa az más. Abból ne akarj tejbegrízt főzni. :)
2011. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kisfiam most 7,5hónapos.Még nem adtam neki gluténos kaját.

Akkor most elkezdem.Rizstejet hol lehet kapni?

2011. jan. 5. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl. tescoban is, a tartós tejeknél, illetve bio cuccoknál keresd. Van 1 literes és 2 dl-es kiszerelés is. Én a kisebbet veszem, mert 3-4 nap alatt fel kell használni, ha kibontod. Kicsit édeskés íze van, főzelékeket is öntöttem fel ezzel, amíg rendes tejet nem rakhattam a kajáiba.
2011. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor cukrozni nem is kell? És te szoktál gyümölcsöt bele tenni?
2011. jan. 5. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Minimális gyümölcscukrot azért mindig raktam bele, de tény, hogy édeskésebb lesz tőle az íze.

Csináltam már összetört banánnal, reszelt almával, meg felaprított barackkal is.

De pici kakaót vagy fahéjat is lehet rászórni, épphogy legyen egy kis íze, ha éppen nem teszel bele gyümit.

2011. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok,nagyon szépen köszönöm a segítséged! Szép estét!
2011. jan. 5. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Neked is minden jót! :)
2011. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!