Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 19-20 hós a nagyobb és...

Akinek 19-20 hós a nagyobb és újsz a kicsi, tesófellépő eleve elvetélt ötlet? Tud rajta állni mondjuk akár fél órát?

Figyelt kérdés

Vagy mindenképp testvérbabakocsi a praktikus? A fiam elég ügyes, 10 hós kora óta megy, mostmár szalad de nem tudom elképzelni 19 hónaposan lesz e annyira fejlett hogy ha azt mondom neki hogy ott álljon és kapaszkodjon akkor megteszi e. Most tudnék egy anyukától olcsón megvenni egy fellépőt de még csak 14 hós a fiam, milyen lesz 5 hó múlva vajon?

Tudom ezt nehéz megsaccolni. Jó 30 perc oda 30 vissza a napi ügyintézés.


2011. jan. 5. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én gyermekeim között 22 hónap a különbség, én testvérkocsit vettem, mert ha az egyszemélyes kocsival indultunk útnak, tuti hogy kicsapta a hisztit, hogy vigyem kézben. De ő elég makacs egy természet és gyalogolni sem szeret. Ha olcsón megkapod, vedd meg, lehet hogy az elején nem, de néhány hónap múlva jó szolgálatot fog tenni a fellépő.
2011. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha hát az a baj hogy egyes kocsit fellépővel meg tesókocsit IS nem lesz pénzünk venni. Tehát döntenem kell.
2011. jan. 5. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:

NÁlunk 19 hó a különbség és van is testvérfellépőnk, de eszembe sem jutott még felszerelni. Vettem inkáb teszen 10ezerért egy Graco testvérkocsit és áldom is érte az eszem.

Az én sajtkukac nagyobbik gyerekem nem tudna a buszmegállóig nyugton maradni egy ilyenen, meg a kocsiban be tudom rendesen kötni, szóval én elképzelhetetlennek tartom a fellépőt még egyelőre, viszont a kocsi nagyon bejött. Egymás mögöttit vettem, ezzel minden boltba, liftbe beférünk, szuper nagyon!

2011. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: vennék egy testvérkocsit a helyedben és utána azt eladva abból egy fellépőt később. mondjuk az kérdés mennyire tűri meg a nagyobb a kocsit. enyém szerencsére szeret babakocsizni, csak mozgásban legyünk :DDDD
2011. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát azzal nincs gond, szereti a babakocsit, de nekem a gracoval meg az ilyenekkel az a bajom, hogy nem látom a picit. Csak ha hordozót is teszek bele úgy meg már nagyon nehéz az egész :(

Persze tudom van olyan tesó-iker kocsi ami egymás mögötti és lehet rá mást is tenni (pl. jané dehát arra meg még hazsnáltan se lesz pénzem 70-80-100 ezer ft).

2011. jan. 5. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak 14 hónap volt közöttük a korkülönbség. Nekünk csak tesófellépőnk volt, testvérkocsink nem. Nem is lett volna rá szükség, ügyesen jött mellettünk a kislányom, ha elfáradt felállt a testvérfellépőre. Mondjuk azt is megunta kb. 8-9 hónap alatt. Hidd el minden csak szoktatás kérdése, én arra szoktattam a lányom, hogy babakocsi nélkül közlekedjünk, így nem is volt belőle gond.
2011. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Az nagyon nagy táv ahhoz hogy csak sétára szoktassam. Persze lehet hogy végig vánszorogná az utat :) de egy újszülöttel ugye azért elég behatárolt hogy mikorra kéne hazaérni, szóval nem sétálgathatunk órákat odakint amíg hazaérünk vmi tempós megoldáson gondolkozom.
2011. jan. 5. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
a második testvérkocsis vagyok: nekem eszembe nem jutna sétáltatni még a nagyot. Főleg nem amikor időre megyünk valahova, pl. volánbuszhoz. Én úgy csinálom hogy ha céllal indulunk el otthonról akkor végig kocsiban van mindkettő és ha végeztünk hazafelé menet sétálgathat kicsit, de 5 percnél tovább nem is jön a lábán, akkor már nyifog és olyankor tök jó hogy ott a kocsi.
2011. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!