Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3 hónapos múlt és...

Babám 3 hónapos múlt és könnycsatorna átmosásra kell mennünk a Heim Pál kórházba. Mit takar ez? Fájdalmas?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Válaszoltam egy hasonló kérdésre, ha nem haragszol bemásolom, ha kell megpróbálom kikeresni a nevét, annak akinél mi voltunk. Csak oda fogom vinni a gyermekem ellenőrzésre majd:

Nekem a lányomnak nagyon korán volt. Nagyon rendes doktornőnél voltunk. Fájni elvileg nem fog, kellemetlen lesz inkább. Mindent részletesen elmesélt, hogy mi és hogy fog történni, majd Ő engem megkért, hogy ha nem gond inkább menjek ki, mert nem jó látvány, hogy egy nagy tűvel a szeménél matat. Mondta, hogy kint hallani fogom, hogy ordít, de az a lefogás elleni küzdelem miatt van. (igaz, hogy ebben a korban, ha lefogjuk tényleg üvöltenek, pl.: orrszívás, és az se fáj). Úgyhogy én kimentem. Amint kész voltak szóltak, hogy mehetek. Mire beértem már nem is sírt (pedig rohantam, hogy megnyugtassam). Mondjuk ő az oltásoknál sem sírt. Gyerek válogatja, hogy mennyire fog sírni.Viszont mondta, hogy mivel nagyon pici volt (pár hetes) figyelni kell folyamatosan, mert vissza tud dugulni. Az hogy késő lenne-e nem tudom. Vszínű most záródhatott el, hisz azt észre kellett volna venni a doktorotoknak ha már kicsi korában elzáródott volna. Úgyhogy talán nem késő. De ha át tudják mosni, akkor semmi gond.

2011. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!mi sajna húztuk-halasztottuk,nagyon szerettem volna,ha szemcseppel rendbe jön,aztán végül el kellett vinni,kb 4 hós volt.bánom,hogy nem hamarabb mentünk,tényleg csak a lefogástól kiabált,kb 1 perc alatt készen volt ,ahogy elengedték abbahagyta a sírást,és azóta sincs baja,már 10 hónapos.nyugi,pillanatok alatt túl lesz rajta.
2011. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a szemésznő azt mondta, hogy nem fájdalmas, ő direkt mecsinálta egyszer magának is, plusz a sógórnőmnek 18 évesen mosták át egyszer és ő is megnyugtatott hogy nem fáj. Ettől függetlenül a kisfiam nagyon sírt, de nem a fájdalomtól, hanem mert lefogták a fejét. Én közben a lábát simogattam, fél perc volt az egész, utána nagyon gyorsan megnyugodott. Szerencsére minden probléma azonnal megoldódott a szemével pedig előtte 3 hónapon keresztül folyamatosan cseppenteni kellett a szemébe, és mégis folyton begyulladt neki.
2011. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem fáj, csak teljesen mozdulatlanra kell lefogni. Ezért ált. az orvos és az asszisztens végzi az egészet, mert a szülőre inkáb nem bízzák, nem veszélytelen, ha megmozdul. Ezért sírnak nagyon a babák. (nekem is mosták már át, tényleg nem fáj). Amúgy a babámnál is ez volt a helyzet, de én naponta többször, a kisujjammal óvatosan a szemzugtól kiindulva, az orrnyereg mentén masszíroztam a babámnak, és mire mentünk volna a szemészetre, a kisfiam könnycsatornája magától megnyílt. Minden jót Nektek!
2011. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú, pár hónapja újságolta itt egy anyuka, hogy elő voltak jegyezve ők is. És az utolsó lehetőségként megpróbálkozott homeopátiával és rendbe jött a babája és nem kellett az átmosás. Mindjárt keresem és linkelem.
2011. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!