Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinél meg van a 6 deci...

Mindenkinél meg van a 6 deci tejtermék 15-16 hós babánál?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom, hogy lehet-e baja a kisfiamnak. Sajnos napi 1-2 doboz joghurtnál több tejterméket nem fogyaszt. Néha még tejbegrízt eszik este pluszba. Szopizik még, de már nincs tejem. A tejet nem issza meg. Tápszert még nem próbáltam, de ódzkodok is tőle- nem kellett eddig, akkor miért egy éves kora után kezdjem?! :(
2011. jan. 4. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
én pedig egy évesen kezdtem adni neki a tápszert,illetve a tejitalt.addig anyatejes volt.én nem ódzkodok a tápszertől,inkább,mint hogy valamilyen hiánybetegsége legyen.így napi 3,5 deci tejitalt iszik,egy krémtúrót,meg néha tejpépet eszik olyan 180 körül.úgyhogy nekünk átlagban 4,5-6 deci megvan.16 hónapos a fiam.tejet még nem akarok adni neki
2011. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fél deci kell naponta


Sajtot, tejfölt, túrót, kefírt eszik? Mert az is beleszámít.


A tejbe tehetsz egy kis kakaót vagy karobport, hátha úgy elfogadja.

Vannak joghurt italok, azt próbáltad?

2011. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fél liter kell, szerintem az előző véletlenül írta a decit :D
2011. jan. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj, igen fél liter kell:)


bocs, elírtam.


5 deci vagy fél liter:)

2011. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A védőnőnk mondta a 6 decit. Igen, joghurtot/túrót kap, de sajtot nem fogadja el. A joghurtitalt még nem próbáltam, megnézzük. Tegnap este megivott úgy egy deci kakaót, szóval nem reménytelen :).


Köszi!

2011. jan. 7. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!