Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsőbe milyen matracot vegyek?

Bölcsőbe milyen matracot vegyek?

Figyelt kérdés
Csak olyan bölcsőmatracot láttam a neten ami habszivacs, de a babáknak a kókuszmatracot ajánlják. Lehet valahol kapni kókuszmatracot bölcsőbe? Vagy méretre lehet vágatni?
2011. jan. 3. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknek se volt kókuszmatraca, csak sima szivacs.
2011. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is most keresek kókuszmatracot bölcsőbe, nekünk a nagyobb gyereknél a kiságyban is kókusz volt, állítólag jobb a gyereknek, de nyilván fontosabb abban az ágyban amiben évekig alszik, mint a bölcsőben amiben csak pár hónapot tölt. Ettől függetlenül én sem szivacsot veszek majd bele. :))

Ahol találtam 90x40-es bölcsőbe való kókuszmatracot:

- Brendon 5990,-Ft,

- Novetex, itt egyedi méreteket is csinálnak, de horror áron, 8990,-Ft-ot mondtak rá,

- [link] itt a legolcsóbb, 4500,-Ft.


Ahogy nézegettem, kb. 2000,-Ft különbség van árban a kókusz-ill. szivacsmatrac között.

Remélem tudtam kicsit segíteni!:)


Üdv:Kinga

2012. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!