Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok uzsonnára 8 hónapos...

Mit adtok uzsonnára 8 hónapos gyerkőcötöknek?

Figyelt kérdés

Anyatejes még reggel, délelőtt gyümölcsöt kap babakeksszel, délben főzelék, délután 3-kor és 6-kor is szopizik (nem mondanám, hogy 6-kor olyan túl sokat), este 8 után pedig tejpépet eszik, itt is szopi után.

Úgy gondoltam, hogy a délután 3-masból és 6-osból csinálnék egy étkezést, de napi rendszerességgel nem tudom, hogy mit adhatnék. Lassan ehetne már joghurtot, túrót, sajtot - ez kitesz egy étkezést?

Köszi a válaszokat előre is!!!


2011. jan. 2. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
én bébidesszertet adtam, meg tejpépet, vagy gyümölcsöt. Ha ezeket megeszi nyugodtan adhatod akár kétszer is egy nap.
2011. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajtot rakhatsz a főzelékébe, én a zöldborsó és brokkolis főzelékben szoktam rakni sajtot!

Joghurtot és túrót pedig a gyümölcshöz adhatsz.

Az én lányom vagy az ebédről megmaradt főzeléket eszi, vagy tejpépet vagy gyümölcsöt, ami vagy bolti bébidesszert vagy én készítem.

2011. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főzelék legyen az is!
2011. jan. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!