Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjátok a Sedatif Pc-t a...

Hogy adjátok a Sedatif Pc-t a babáknak?

Figyelt kérdés
Miért van rá szükség?
2011. jan. 1. 02:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Pici vízben feloldva, műanyag kanálból vagy pohárból.

Nyugtató hatású, alvásproblémák esetén szokták használni.

Homeopátiás, így mellékhatása gyakorlatilag nulla és nem lehet hozzászokni.

2011. jan. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen mennyiséget adsz?
2011. jan. 29. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk alvászavar volt, 4,5 hónaposan. A legtöbb babánál viszont 6 hónapos korban szokott ez jelentkezni. Hogy miért? Igazából senki nem tudja rá a konkrét magyarázatot. Nagy valószínűség szerint az idegrendszer fejlődésével áll összefüggésben.

Mi végigzongoráztunk mindent:

- nem volt éhes, nem volt szomjas

- a fogai sem jöttek, hiszen majdnem 9 hónapos volt, mikor az első fogai kibújtak, szinte észrevétlenül

- nem fázott, nem volt melege

- nem az én közelségem kellett neki, mert magam mellé is vettem, és csak még jobban ordított

- nem a sötéttel volt baja, mert kapcsoltam kislámpát nála, még jobban felélénkült tőle

- nem volt pisis, nem volt kakis.

Szóval egy hétig csináltuk, hogy fél óránként felkeltünk hozzá, semmit nem aludtunk, napközben tiszta gyagya volt, mert éjjel nem pihente ki magát. Párom talált egy oldalt a neten, ahol ajánlottak egy homeós bogyót. Ez 3 nap alatt megoldotta a gondjainkat. Napi 2 szem, közvetlenül lefekvés előtt, és közvetlenül felkelés után 1-1. Én mozsárban összetörtem, pici vízben feloldottam, és megitattam a kisfiammal.

2011. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sehogy!
2011. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Még annyit akartam írni, hogy azért is volt alvászavar, mert kisfiam nem egész 6 hetes korától totál végigaludta az éjszakát, viszont 4,5 hónaposan fél óránként felkelt éjjel, nappal meg teljesen nyűgös lett emiatt.
2011. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 8 napja adom neki reggel és este, de nem tapasztaltam semmi hatást. Sőt, két olyan éjszakán vagyunk túl (7-8x kelt hajnal 5ig), hogy fel is adtam, hogy ez nekünk segít valaha is.Egyébként én is az alvásproblémát akartam rendezni, de nem jött össze...9és fél hós a baba
2011. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!