Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eszméletlen sokat iszik....

Eszméletlen sokat iszik. Miért? Baj lehet?

Figyelt kérdés

Ksilányom 19 hónapos, napközben normálisan iszik, kb 6 dl vizet, kaják után,ha szomjas stb...

De éjszaka...kivagyok teljesen. legalább 3 szor ébred és mondja hogy ISZIIIII, kéri a vizet,de egyhuzóra megiszik 2 dl-t, ezt 3szor csinálja. Ha nem adok neki akkor sír,ha adok,iszik majd alszik tovább szépen.

Doki szerint örüljek hogy iszik...de én aggódom hogy nem e lehet más probléma a háttérben.

Vagy csak egy hülye szokás? de akkor hogy szoktassam le...


2010. dec. 31. 11:51
 1/3 kisnita ***** válasza:
Szerintem normális. Én is aggódtam, hogy sokat iszik a kisfiam azért megkérdeztem a védőnőt és azt mondta ad egy kis teszt csíkot, otthon végezzek vizelet vizsgálatot és megtudom van-e cukor a vizeletében mert arra gyanakodtunk, hogy cukorbeteg mert abban az időben fogyott is. De nem volt cukor a vizeletében, utána még voltunk vérvizsgálaton is és az is jó volt. Az én kisfiam 2,5-3 liter folyadékot megiszik egy nap beleértve az éjjelt is. Apukámnak három veséje van, nekem is és lehet, hogy a kisfiam is örökölte azért iszik ennyit. Én is elég sokat iszom, 4-5 litert egy nap, terhesen nagy melegben 7-et is megittam :D
2010. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 18 hos és pont ezt csinálja.

Én örülök neki mert nagyon keveset ivott nehezen fogadta el a vizet vagy bármi mást.

Most nappal kb. fél litert iszik és ejszaka kb. 3*2 dl.

Viszont nálunk száraz a levegö és azért kel fel inni.

Szerintem nincs komoly baj.

2010. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
huhh,köszönöm, akkor megnyugodtam :)
2010. dec. 31. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!