Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hos manom tegnap elesett...

8 hos manom tegnap elesett beütte a buksiját de ahogy fevettem megnyugodott! Ma nagyon sokat alszik! Ugye ez nincs összefüggésbe? Időtől lehet? Nem nyügös semmi

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nincs összefüggés, lehet az időtől is. Akkor kell gyanakodni nagyobb bajra, ha elájul, hány, esetleg víz folyik a füléből, mert akkor az az agyvíz, de ez csak nagyon komoly esetben fordul elő, vagy még ha nem tudod megnyugtatni elesés után. Jó tanácsként írom, hogy lesz még olyan hogy elesik, de akkor ne kapd fel, persze fel kell venni és megvigasztalni, csak ne hirtelen, mert lehet hogy a hirtelen mozdulattól fog megijedni és sírni, ez nálunk tapasztalat volt.

2011. nov. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jo kérdés de szerintem igy látatlanba senki nem tudná megmondani mi lenne a helyes érdemes e elvinni orvoshoz vagy ilyen nap van csak Bogim is kétszer aludt már 2 órát ugy hogy ő 15 hónapos tegnap is ennyit aludt. Hova verte be a buksiját lett e púp volt e eszméletvesztés,,stb stb
2011. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aluszékony, akkor én a helyedben megnézetném!

Nem megijeszteni akarlak, de ha utánaolvastál, akkor az alszékonyságnál tanácsolják az orvosi vizsgálatot.

Hívd fel a gyerekorvost, és kérdezd meg szerintem!

2011. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jubilee ***** válasza:
Az aluszékonyságot okozhatja, h beütötte a buksiját. Jobb félni, mint megijedni alapon én megnézetném orvossal!
2011. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én levinném orvoshoz, az aluszékonyság az egyik tünete az agyrázkódásnak.

az teljesen rendben van ha elesik és nem rohansz az ügyeletre, hisz sokszor előfordul ilyen. de ha van tünet akkor menni kell, hiába kérdezed meg, innen mi nem látjuk, hogy baj van vagy csak a front hat rá így

2011. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz még csak 6 hónapos lesz a kislányunk, de nemrég leesett az ágyról. Egyik fő szempont volt, hogy aluszékony-e. Ezt kellett figyelnem. Te tudod mennyit alszik egyébként, de ha többet, mint szokott, én mindenképp orvoshoz vinném. Nálunk szerencsére nem lett semmi baj. Tünet sem volt az esés után semmi...
2011. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azonnal felsírt? Vagy volt pár mp eszméletvesztés? Ha aluszékonyabb, mint máskor, én megmutatnám orvosnak. Nekem 8 hónaposan az ágyról esett le a kisfiam, én azonnal felhívtam a legközelebbi kórházat. Ott mondták, hogy figyelgessem és ha minimális egyensúlyzavart, vagy aluszékonyságot látok 2-3 napon belül, akkor inkább vigyem be.
2011. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!