Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves gyereknek bezselézni...

1,5 éves gyereknek bezselézni a haját?

Figyelt kérdés
Apja is és én is rettenetesen sajnáljuk levágni a hajacskáját és nagyon a szemébe lóg. Próbálkoztunk már az összes fajta csattal, hajgumival, hajpánttal, mindet kiveszi. Múltkor fogtam magam és bezseléztem. Nem pattogott ki tőle, de elég morbid egy 1,5 éves gyerek haját zselézni. Nem teszi tönkre a haját? Vajon elég nagy már hozzá? Olyan gyönyörű haja van, nem akarjuk levágni! Mennyi idős korban érnek meg a hajgumira, mármint hogy nem szedik ki?
2010. dec. 31. 10:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
nyugodtan lepontozhat barki, de ez az az eset amikor a kerdezonek mennek a folyamatos valaszok ami neki nem tetszik es csak megmagyarazza hogy o miert tartja jonak. kedves kerdezo miert kerded itt az anyukakat ha te mar dontottel?
2010. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Jaj, már vártam ezt a választ. :DDD Nem döntötttem, ha tudni akarod. :))
2010. dec. 31. 10:54
 13/21 A kérdező kommentje:
Feladta?? Hú, hát akkor reménykedem! Tegnapelőtt már eljutottam odáig, hogy elővettem az ollót, de az apja visszarakatta velem a fiókba. Én is sajnálnám. A szemét meg méginkább.
2010. dec. 31. 10:55
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
én sem engedtem levágni a haját,de amikor egy éves lett,muszáj volt,tényleg a szemébe lógott és nekem az fontosabb hogy őt ne zavarja.sírtam,és én vágtam a haját,hogy biztos ne legyen nagyon kicsi,3 napig voltam mérges a páromra,de láttam milyen kis édes lett,olyan szépen nézett ki.hidd el nehéz de a cél szentesít.ne tegyétek tönkre a szemét,és had legyen piit nyugodtabb,ne zavarja a haja.elég csak egy szemöldök feletti frufrut vágni,az talán nem akkora érvágás,viszont azt mutatja hogy a gyerek az első.
2010. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az en lanyom sem szerette a hajgumikat meg a csattokat.A csattokat meg a mai napig nem szereti,de a hajgumikat megszerette.Mindig visszatettem neki ahanyszor levette es mindig mondtam,hogy nem szabad levenni.Sok turelem kell.Most mar ott tartunk,hogy reggelente o hozza a hajgumikat es a fesut,hogy fesuljem meg.1 kikotese van

: csak 2 copfot bir el.Egyet nem,vagy tobbet.Mindig ketfele van kotve a haja.:)

2010. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Bea24 ***** válasza:
Szia! Véleményem szerint felesleges zselézni a haját, ráér majd felnőtt korában. Vágjatok neki egy kis frufrut, biztos cuki lesz vele és nem utolsó sorban jobban fog nőni tőle a hajacskája. Kislányom most másfél éves és a kezdetektől hosszú haja volt. 6 hós kora óta csináltam a feje tetejére pálmafácskát, egyszer lett frufru vágva neki, mikor már az álláig ért. Nagyon zavarta és tépte, most megint megnőtt neki és mindig szép kis friziket csinálok neki. :) Sosem szedte/szedi ki a csatot, hajgumit, hajpántot. :)
2010. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is vágnék elől neki belőle. Az ember legnagyobb kincse a szeme világa! Ne tedd tönkre a szemét! Kérdezd meg a férjedet, hogy neki milyen érzés lenne, ha a szemébe lógna a haja és te nem engednéd neki elcsatolni stb. Megváltozik a véleménye, az biztos.

Nekem is gyönyörű szép hajam volt, spirálosan göndör, de elől mindig le volt vágva.

Buék!

2010. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Kiskoromba 3szor voltam kopasz. Gyönyörű, egészséges, és rettenetes dús hajam van, ami nagyon gyorsan nő. Akár kopaszra is levághatnád 1,5 évesen mit számít az?
2010. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Jelentem, tegnap átesett a lányom a tűzkeresztségen, csináltam neki frufrut! A hajacskáját összekötöztem egy kis ezüst cérnával és egy kis tasakba eltettem. :) Aranyos így is.
2011. jan. 2. 17:39
 20/21 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél. Férjed mit szólt?
2011. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!