Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön szobában alvó baba ha...

Külön szobában alvó baba ha pl háton fekve félrenyel, hogy veszed észre?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom, 6 hónapos kora óta külön szobában alszunk. Mindig attól rettegek, hogy ha pl. kap valami gyomorrontást vagy valami, elkezdene hányni és ha háton fekszik, félre ne nyeljen, ezt hogy lehet észrevenni, ha közben mi is alszunk? Hogy lehet az ilyet kiküszöbölni? Én próbálok nem erre gondolni és nem ráparázni, mást nem tudok.
2010. dec. 29. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudna félrenyelni,ha nagyon sokat hány. Mindenképpen észreveszed,mert előtte már nyöszörög,sír. Az anyukák nem alszanak mélyen,felébrednek a nyöszörgésre is.
2010. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen korban nagyon keveset alszanak a hátukon.

Szerintem egyébként ilyenkor már felébrednek rá.

Én mikor kicsi volt a lányom, (fél éves kora előtt), akkor féltem mindig ettől, pedig mi egy szobában aludtunk.

2010. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányom 3 hónapos kora óta külön alszik. Van bébi figyelőm, azt azért hallom, ha köhög, vagy ilyesmi. Csak úgy nyikk nélkül szerintem nem lehet félrenyelni.
2010. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelő?
2010. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, első naptól külön szobában alszik, 3 hónapig légzésfigyelővel aludt. Ha félrenyel, köhög és nem hangtalanul fulladozik. Ma már 15 hós, előfordult már, hogy félrenyelte a nyálát, annyira köhög, hogy nem lehet nem meghallani. Ne izgulj, a babák ügyesek.
2010. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!