Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért adnak a szülők idő...

Miért adnak a szülők idő előtt olyan ételeket a babáknak, amiket még nem kéne?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy rengeteg szülőtől hallom (anyukáktól), hogy hamarabb adott neki tehén tejet, mézet...stb, mint ahogy kellett volna, mint ahogy ajánlják. Mért kockáztatnak a szülők? Nem lehet kivárni azt az időt? Nekem most 5 hónapos a babám, de nem kockáztatnék. Mi szülők könnyebben vagyunk, esetleg ha hamarabb adok neki tehéntejet, mint kéne, akkor max oda kell figyelnem, amíg otthon él, hogy olyat ne kapjon. De a gyerek egész életében oda kell, hogy figyeljen, ha allergiás lesz rá. Ezt soha nem értettem, hogy mért kell kockáztatni. Ti hogy álltok ehhez a kérdéshez?
2010. dec. 29. 11:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Ha ez is a lazasaghoz tartozik akkor igen,nem vagyok laza anyuka mert a siro gyerekemre nem csukom ra az ajtot,ez igaz,teljesen fuggetlenul attol menyi ideig sir.


ha idegesitene a baratnom okoskodasa nem lenne ilyen baranom,ez ilyen egyszeru,az tuti hogy nem ide jonnek szapulni a baratnomet es onigazolast varni hogy ugye jol csinaltam.

2010. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem vagyunk egyformák, mi nem vagyunk olyan tökéletesek mint te, mi azt az 1 perc sírást elviseljük, mert ízig-vérig gonosz anyák vagyunk, és még nem pofoztak egy percig, hogy felismerjük milyen rosszat tettünk, reméljük, hogy a gyámügy nem tudja meg ezt az 1 perces sírást, rávilágítottál a lényegre és én most fel is adom magam, feljelentést teszek magam ellen! Köszönöm neked, hogy megmentetted a gyerekünket és köszönöm, hogy a te tökéletességed engem a helyes útra terel!:-)
2010. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Persze, hogy neked nincs ilyen barátnőd mert te vagy az aki a jó tanácsaival okosabb mindig mint a másik, nekem is van ilyen barátnőm és nem dobtam ki, hanem mindig szóltam neki ha nem tetszett valami, vagy túl messzire ment.Ha pedig néha napján túlreagálom ,akkor ő szól nekem mert ahogy azt írták senki nem tökéletes, és nem akkor vagyunk barátok a ha szépen ajtót mutatunk, hanem akkor ha a hibáival szembesíteni merjük a másikat, ez vonatkozik oda-vissza!

Nem mellesleg ezt az 1-2 perces sírást te reagálod túl! Nem csukod rá a gyerekedre az ajtót ha sír , mindegy meddig sír, (ez is egy kicsit csúsztatás , mert 1 perc és 1 óra között jócskán van különbség) hát ha én ezt a 3 gyereke mellett betartottam volna , most a diliházban lehetnék! A gyerekeim már nagyok és semmi érzelmi sokkot nem szenvedtek, hogy azt a hosszú 1-2 percet végig nyöszörögték, ne adj Isten, végig sírták!

Ezt nem lazaságnak, hanem következetességnek hívják és semmi kivetnivaló nincs benne , majd meglátod, ha a gyereked 18 éves lesz és te büszkén nézel rá és megállapíthatod , hogy jó munkát végeztél és jól csináltad amit csináltál!

2010. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a kérdező nem a háta mögött szapulja a barátnőjét ,mert ha elolvasod a kommentjét láthatod, hogy írta, hogy neki is elmondta! Ajánlom, hogy olvasás közben ne csak azt lásd, amit látni akarsz, hanem az egész történetet!
2010. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Nem fogok itt magyarazkodni,nincs miert,leirtam amit gondolok ehhez ugyerzem jogom van mint barki masnak.

nem vagyok tokeletes szulo(megha sokan azt is hiszik magukrol)kovetek el hibakat mint barki mas.


ugyerzem a kerdezo megkapta amit akart,ez volt a lenyeg,melle alttatok sokan,engem eliteltek,de nincs ezzel semmi gond,mellesleg nem hiszem hogy a baratnoje koztunk van hogy megvedje magat.


Sirni hagyas...miert hozta fel a kerdezo?van egyaltalan barmi koze a kerdeshez,hacsak nem az hogy bemutatja milyen az o baratnoje,2:0 a kerdezonek.


okes befejezem,nem szitom tovabb a vitat,ugyis erre ugrik mindenki,pedig csak a kerdezotol kerdeztem valamit erre csomoan nekem ugrotok.hajra!

2010. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nincs 2:0 mert ez nem foci meccs! Azért hozta fel a kérdező , mert ő kérdez és beszélget velünk, ehhez neki is ugyan annyi joga van, mint neked a válaszadáshoz! Senki nem támadott, normálisan leírtuk, hogy mi miről, mit gondolunk, ahogy te is!

Szép napot!

2010. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Ti leszbikusok vagytok? Mert tök úgy tűnik. Mint egy veszekedő pár lennétek. De hetero kapcsolatokban is előfordul, hogy az egyik rácsukja a gyerekre az ajtót, meg kikapkodják egymás kezéből a gyereket és nem értenek egyet a gyerek táplálásával. Itt is sok anya panaszkodik az apára. Úgyhogy nincs ebben semmi gond, írjátok le miket tartotok alapvető dolognak, tisztázzátok kié a gyerek és azért ki hozhatja meg az alapvető döntéseket és nem lesz több probléma.
2010. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Úgy látom sikerült felkavarnom a kedélyeket. Pedig nem ez volt a szándékom, csak véleményt kértem. 1-2 percig sírni hagyom néha, mert ez olyankor is előfordulhat, ha éppen tusolok, és legalább egy perc kell ahhoz, hogy odaérjek, vagy ha főzök, lehet beletelik két percbe, mire kimosom magam a tésztából, amit éppen gyúrok. Ha rögtön kikapkodnánk a gyereket, mihelyst sírni kezd, azt hiszem a kiságyban csak pár másodpercet töltene:D

Szerintem a kérdést zárjuk le, mindenki mondja el magában egyszer "okos enged, szamár szenved"

Szép napot mindenkinek! Köszönöm, hogy válaszoltatok a kérdésemre!

2010. dec. 30. 16:25
 39/39 anonim ***** válasza:

Leszbikus? Úgy tűnik? Miből tűnik úgy? Ez aztán nagyon okos megállapítás, mint ahogy az egész kommented nagyon okos! A hetero és leszbikus kapcsolatok boncolgatása egy "szakértőtől"! :-))

Nagyon elmés!!!:-)))

2011. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!