Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemenyetek erről a két...

Mi a vélemenyetek erről a két autósülésről?

Figyelt kérdés

[link] storetype=store&store=32 [link]


Babafalva.hu/stm-starlight-sp-autosules-9-36-kg-akcios-aron/


2010. dec. 29. 08:24
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi, itt a másik linkem újra mert szétszedte.

2010. dec. 29. 08:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én az STM-et választanám, az a Recaro kistestvére. De mindenképpen próbáljátok bele a kocsiba, ismerősömék Touragoot vettek, az is jónak tűnik, viszont sehogy nem tudják normálisan bekötni, nagyon lötyög a kocsiban.
2010. dec. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Tourago katasztrófa, a másikat nem ismerem, de az elsőtől csak jobb lehet.Ha javasolhatom válasszatok Römer, Maxi Cosi, Chicco közül ezek a legbiztonságosabbak és árban is a másodikhoz igazodnak.
2010. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nektek olyan volt azért írod, hogy katasztrófa? Olyan kis puhának tűnik de akkor lehet nem jó.A biztonság mellett elsősorban olyat keresek ami kényelmes, nézegettem én olcsóbbakat de mind iszonyat kemény mint a fapad és most sincs el a gyerek a kocsiban azért keresnék valami jót, hogy megszeresse.
2010. dec. 29. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 2 hete vettük meg az autós ülést,sokáig gondolkodtunk rajta.A 9-36kg-ig valót,nem ajánlotta senki sem,mert nem olyan stabil,biztonságos.Elvégre egy 9 kilós és egy 36 kilós gyerek közt óriási különbség van.Inkább nézz 9-25 kg-ig valót.Mi mondjuk 9-20kg-ig való römert vettünk.
2010. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Concord mellett döntöttem. A 9-36 kg-s dönthető van a barátnőméknek, és a kislánya 9 hós korától ezt használja. Most 1. osztályos, nem magas növésű, de még mindig jó neki. Így csak 1x kellett beinvesztálni, most meg már elég lesz neki egy ülésmagasító, ami töredéke az üléseknek.
2010. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a biztonság az elsődleges szempont, akkor Recaro.

Egyértelműen. Viszont jóval drágábbak. Ismerősömék is ilyet vettek, nagyon kényelmes.

2010. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki azt írta, hogy a Tourago katasztrófa, Nekünk nincs olyan szerencsére, csak amikor választottunk azt is néztem, de csúnya és gagyi ráadásul nem a biztonságosak között szerepel és számomra az is szempont volt.

Én is inteneten sokat kinéztem amelyek olcsók és élőben azért teljesen már, tényleg sok a gagyi.


Nekünk Maxi Cosi Priori van 44 e volt (szerintem nem is túl drága ha azt vesszük, hogy sokáig használja) és nagyon kényelmes neki, minden alkalommal ahogy beleül elalszik :-) lehet dönteni és elég széles is.

2010. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az MC 9-18 kg -ig jó, én nem is értem hogy lehet egy 9 kg-s gyereknek az jó ami egy 36 kg-osnak.
2010. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó és mindenki köszi a válaszokat!
2010. dec. 30. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!