Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autósülésről? FONTOS

Figyelt kérdés
15-16 ezer forintunk van rá és ez tetszett meg, szerintetek jó? Vett már valaki ilyet? Attól is félek, hogy nem látom úgy fizetem ki, szoktam a vateráról vásárolni, de ekkora árban nem, félek hogy esetleg nem küldenek biztonsági övet vagy ilyesmi.
2010. dec. 23. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen vett, de milyet, mert linket nem csatoltál :)
2010. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsi:) ez a link

2010. dec. 23. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi is ilyen Naniát vettünk, de dönthetőt, a Tescoban, de a Brendonban is van. Eddig nagyon meg vagyunk vele elégedve. A babánk nem mindig tűri jól az autót sem, de eddig ebben nem volt nyűgös.


Nézd át ezeket is:


[link]

2010. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Jó az is, de szerintem, amit elsőnek belinkeltem, biztonságosabb, márkásabb, és webshopból biztosan megkapsz minden tartozékot hozzá.

2010. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget
2010. dec. 24. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
A Bippa kft oldalát én is ajánlom. Mi itt járókát rendeltünk, tökéletesen meg voltam elégedve vele/velük. Abszolút megbízható minőséget, új terméket küldtek.
2010. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem venném meg.Gondolom viszonylag kicsi babának vennétek(mivel 9 kg-tól használható),az ő számára egyáltalán nem jó.Nem dönthető,az oldala nem nyújt elég védelmet a számára.Ráadásul ha elalszik benne simán előre fog dőlni,vagy oldalra billen a feje(tudom,mert a barátnőmék is ezt a kategóriát vették,és sz*rt sem ért.Most kezd a gyereke belenőni 2.5 évesen,de ha elalszik még mindig előre esik benne,az anyja támassza a fejét)
2010. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!