Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Touragoo 9-25 kg autósülésről...

Touragoo 9-25 kg autósülésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ha nem állunk túl jól anyagilag,ez még belefér minőségileg? Megbízható? Melyik márkára hasonlít? (Tudom,hogy nem tesztelték.)

Mik az előnyei,hátrányai?

[link]


2011. máj. 16. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én csak annyit tudok segíteni, hogy mi is ezt néztük ki. nagyon szimpatikus, élőben is megnéztük, és tetszik.

azt mondták, hogy valójában inkább 9-18kg-os, mert nem magasítható a fejénél.

ahogy ül a babám, megvesszük.

2011. máj. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akkor a 9-36 kg-osban nem gondolkodtatok?
2011. máj. 16. 08:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 9-36 kg-os van. A babámnak kényelmes, jól érzi magát benne, könnyen dönthető ha menet közben elalszil. Szóval szerintem ár-érték arányban megfelelő ez a márka.

2011. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is ilyen van, 10 hós a kislányom, és szeret benne lenni. Szerintem elég stabil. Kb. 1 hónapja használjuk, hátrányt még nem tudok mondani.
2011. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltatok. Kérdeznék még,ha lehet. :)

Kilát belőle rendesen a baba? Elég kényelmes neki? Milyen a huzatának a minősége? Nem izzad bele nagyon?

Egy évesnek melyik méretet választanátok?

2011. máj. 16. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kilát belőle rendesen, egy kicsit beleizzad, amikor nagyon meleg volt, de akkor szeintem mindegyikbe beleizzadt volna. Menjetek el, és nézzétek meg. Szerintem jó az anyaga.
2011. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, szerintem se rossz, kényelmesnek tűnik, kisfiam gyakran aludt is már el benne.. Jó a biztonsági öve is, én se tapasztaltam még, hogy valami rossz lenne rajta..
2011. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem egy éves a fiam, kb egy hónapja vettünk neki ilyen ülést. Eredetileg valami 9-36 kgs kategóriásat akartunk, de beleültettük néhányba a gyereket, hát mindegyikben úgy ült, mint egy szeg, és sírt. Ez a Touragoo szimpatikus volt, főleg a dönthetőség miatt. A huzata jó, kilát belőle, és ha elindulunk, kb 5 percen belül elalszik, szóval szerintem kényelmes is:)

A mi ülésünk narancssárga-fekete,az eladóhölgy mutatott egy piros-feketét is, de annak tök más volt a huzata.

Szerintem jó választás!

2011. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

annyit hadd kérdezzek, hogy amikor döntitek az ülést, nem kattog, zörög? nagyon sok ülés szörnyű hangos. épp nem lenne jó felébreszteni, ha elaludt a baba.

köszi!

2011. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

A miénk (9-36 kg) nem kattog, szép csendben lehet dönteni.

2011. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!