Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes anyatejes kisfiamnak...

3 hetes anyatejes kisfiamnak 24 órája nem volt széklete. Ez normális?

Figyelt kérdés
A pelusai pisisek. Csak tartalékolna? Hány napig "normális", ha kimarad? Egyébként nem nyűgös, eszik és alszik.
2010. dec. 28. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha nem nyűgös akkor akár 7-10 nap is normális lehet. Az én lányomnak 5-8 naponta volt.
2010. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk a gyerekorvos azt mondta,anyatejes babanal akar egy hetig is kimaradhat a szeklet,mivel az anyatej annyira gazdag tapanyagokban;hogy a szervezet teljesen feldolgozza,nincs salakanyag!az en kisfiamat zavarta,puffadt,ugyhogy 3 naponta,ha nem sikerult neki egyedul,adtam glicerin kupot,
2010. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Borzalmas éjszakánk volt, nagyon fájt a pocakja, de mindegyik pelusban volt kaki. Így neki 1 nap marad ki, de eléggé megviselte - és engem is... :) Nem tudom, milyen lehet 7-10 nap! :( Remélem nem is kell megtudjam. Azért jó tudni, h ilyen is van... Köszi még 1x!
2010. dec. 29. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!