Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babáknál mindenki...

Anyatejes babáknál mindenki megvárta a 6 hónapos kort, és csak akkor kezdtétek meg a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Tényleg mindenki betartotta a fél éves kort?
2010. dec. 28. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy betartottam. Miért ne? Ha van elég tejci? Neki úgyis az a legjobb.
2010. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

5,5 hónapos volt a fiam, amikor először kapott almát, mert már szó szerint kinézte a szánkból a kaját :)

Azon a 2 héten szerintem már nem múlik semmi.

De van olyan, aki 5 hó 29 naposan még tiltakozik a hozzátáplálás miatt, 2 nappal később meg elkezdi...

2010. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, ha van elég tej, akkor rendben van! De akinek kezdett kevesebb lenni, és már érezte a babáján, hogy sokszor nyűgösebb?
2010. dec. 28. 14:25
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem tartottam be a 6 honapot,mert nem volt elég a tejem neki:((
2010. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam másodikán lesz öt hónapos, és már több mint egy hónapja próbálgatjuk a tejpépeket, gyümölcsleveket és gyümölgypépeket. Nem minden nap és csak tízórai helyett. Eddig minden nagyon ízlett neki. Ha kevesebb a tejem így kiváltok ki egy szoptatást. Persze szoptass amíg csak lehetséges! Jó babázást!
2010. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
bocs a hibákért, siettem
2010. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én megvártam, mert volt bőven tejem. Talán 1-2 kellett volna hogy betöltse a 6 hónapot amikor kezdtünk eszegetni. De ha már fogyott volna a tejem, akkor kezdtem volna hamarabb. Inkább mint a tápszer.
2010. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt tejem(van is), de 5 hósan adtam neki almát.Kinézte a számból, gondoltam miért ne? Imádta, azóta is. Ha pedig úgy érzed picit kevés a tejcsid, akkor mindenképpen adj neki gyümit, mert abban az esetben jobb lesz neki is. Tele poci, nyugodtabb és hosszabb alvás...
2010. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

5 és fél hónapos a lányom, és pár napja elkezdtem neki adni az almát. Úgy érzem nem elég neki már a tejem. Pár kanállal kapott csak, de úgy ette, mintha mindig is ez lett volna a fő tápláléka. Sokszor már a mi szánkból is kinézi amit eszünk, iszunk.

2010. dec. 28. 14:53
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnál-aki 11 éves lesz-elkezdtem 3 hónaposan, 1 évesen ekcémás lett, lehet nem attól, de hogy nem tett h jót az tutui. Ráadásul tök felsleges volt elkezdeni, 21 hós koráig ciczett.

A kicsinél- aki most 21 hónapos- szigrúan megvártam a 6 hónapos és akkor kedzetm el. még szopik.

2010. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!