Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olajat/olajakat keverte...

Milyen olajat/olajakat kevertek a kicsitek főzelékébe?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
olívaolaj, tökmagolaj, lenmagolaj, esetleg hidegen sajtolt napraforgó olaj
2010. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyent,berántottam vagy behabartam neki. Én sem ennék meg olyan ételt,amibe csak bele van keverve az olaj,mert rossz ízű.
2010. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma búzacsírát vettem,gondolom azt is lehet
2010. dec. 27. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
En mindig sima napraforgo olajat raktam.
2010. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,de én azért nem akarok olyat mert az túl van finomítva tehát annál értékesebb a hidegen sajtolt napraforgó olaj.Mondjuk 1 liter 700-800 ft között van de nagyon sokáig elég.
2010. dec. 27. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha belekeverem, mert nem olajjal főzöm, sütöm, akkor lenmagolajat, de főzni sütni olívaolajjal szoktam neki, vagy most pl. elfogyott, sima étolajjal (floriol) De mostmár azt fogja főleg enni, amit mi, magunknak nem nem mindent fogok olívával főzni, mert nem győznénk pénzzel....
2010. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!