Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojássárgát kevertem 1 éves...

Tojássárgát kevertem 1 éves lányom főzelékébe, és elég laza lett a széklete tőle, allergiára utalhat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, mert jön a foga, attól is lehet ugye. Viszont tegnap délelőtt normális,keményke volt a kaki, ebédre tojássárgás főzelék volt, és este is meg ma délután is hígabb kaki lett. Nem vizes amit beiszik a pelus, de laza. bizonytalan vagyok, már korábban is evett párszor tojisárgát, de mindig csak icipicit, nem figyeltem föl.

Milyen tünete lenne a tojásallergiának?


2011. ápr. 8. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában az ételallergiának: hányás, hasmenés, kiütések, hasfájás, véres széklet. Nem hiszem, hogy a Ti esetetekben allergia van a dologban.
2011. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a tojástól lett. Várj rá egy kicsit, és ha a következő tojásos ételnél is jelentkezik gyanús jel, akkor biztosabb lehetsz a dologban.
2011. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta nem adtam neki tojást, de még mindig derékig ér :) a kaki. 3 nap után még lehetne a tojástól híg széklet?
2011. ápr. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!