Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám könyöke környékén...

Babám könyöke környékén ekcémás kiütés szerüséget vettem észre, ha nektek is volt ilyen, mit csináltatok vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Épp a napokban vettem észre én is a kislányomon, igaz, Neki a combján, és a vádliján. Körmösöm fia durván ekcémás, Tőle kértem tanácsot, azt mondta, semmiképp ne kenjek rá semmilyen krémet, vigyem dokihoz, mutassam meg. Aztán kiderült, hogy csak a hideg idő miatt kiszáradt a bőre, zsíros testápolóval kell kennem (babának valóval). De az nagyon fontos, hogy ne kenj rá semmit, amég doki nem látta!
2010. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az orvos adott rá kenőcsöt, attól elmúlt, de újra és újra visszajön. A vége az lett hogy vérvételre kell menni, ott majd kiderül pontosan mi okozza.
2010. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
BIzony, ne kísérletezgess, dokinak mutasd.
2010. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!