Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Raktok be vizet éjjelre a...

Raktok be vizet éjjelre a babátok mellé ha netán megszomjazik éjjel?

Figyelt kérdés
Az én babám mindig felkel inni.Így 16 hós de ez mindig is így volt.1 hete rakok be neki vizet a kiságyba.Volt h reggelre meg is itta mind.Anyunak mondtam de ő azt mondta ne tegyek be mert mi van ha megfullad ha iszik:(?Ti nem féltek ettől?
2010. dec. 21. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, 16 hónaposan már nem a fulladástól kell félni szerintem :)

Inkább attól, hoy rákap az éjszakai itókára, szerintem ez bezavarhat majd a szobatisztaságba. Bár lehet hogy én parázom túl.

Én mindig odateszek vizet az ágya mellé, úgy, hogy elérje bentről, bár ő általában kiabál, ha éjszaka kell neki valami: MIMI!MIMI! (cumi) vagy INNI!INNI! :) másfél éves pont ma

2010. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azért nem szoktatnám rá, mert ha már szobatiszta lesz, nem biztos, hogy kibírja reggelig, ha ennyi vizet még megiszik éjjel.

Ha félrenyelne, köhögne, arra Te biztos felébrednél.

2010. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már félig szobatiszta :).Eddig csak a kakánál szólt már a pisinél is kezd szólni.Tud beszélni már. Külön szobában alszunk.De végül is meghallom minden rezzenését.Azért teszem be a vizét mert van h éjjel 2-3szor is felkelt az ivás miatt:(.De nem iszik sokakat olyankor.
2010. dec. 21. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egy üres cumit is szoktam odakészíteni hátha nem szomjas.
2010. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam az ágya végébe tenni vizet,de nemigazán szokott éjjel inni,viszont reggel mikor felkel,rögtön azért nyúl!
2010. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes! Hát ha amúgy nem iszik sokat éjjel, és a szobatisztaság már ilyen aktuális nálatok, akkor azt javaslom, ne tegyél be vizet. Lehet, hoyg csak azért itta, mert ott volt, nem a szomjúság miatt. Sőt, lehet hogy egyáltalán nem is szomjas, csak megszokás. Majd elhagyja, inkább kelj éjjel és gyúrj rá a szobatisztaságra! :)

Az én kislányomnak csak most kezd derengeni a kaka, néha szól, de néha csak utána, néha pukinál is szól... bilin meg nem marad egy pillanatra sem :) kicsit irigykedek most :) első voltam

2010. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocsi,de ti 16 hónaposan már a szobatisztaságra "gyúrtok"?

Nekem még meg sem fordult a fejembe,pedig az enyém is 16 hónapos.Nem korai?Bocsi

2010. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem gyúrok én sehova.De ha szól a babám hogy anya kaka akkor mért hátráltassam hogy az legyen?? Picinek se volt 3percnél tovább kakiban mert jelezte sírással. Utálja a pelust! Nagyon utálja!
2010. dec. 21. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogyan jelzi?Az én fiam csak utólag nyafizik pár napja.14hónapos
2010. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én beteszek az ágyába csöpögésmentes itatóban vizet neki, 8,5 hónapos kora óta. Ahogy megtanult egyedül inni, megpróbáltuk ezt, mert sokszor keltett fel minket azért, hogy igyon két korty vizet, főleg a nyáron. Úgyhogy kipróbáltuk, nekünk bevált, kiszolgálja magát. Hol többet, hol kevesebbet iszik.

Egyébként nálunk a szobatisztaság még messze van, egyetlen alkalommal mondta eddig, hogy kaka, azóta sem, a pisit meg pláne nem jelzi. 15 hónapos lesz.

2010. dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!