Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizes, folyós hasmenés esetén...

Vizes, folyós hasmenés esetén hogyan pelenkázzátok éjjelre a babát?

Figyelt kérdés

Mert az addig oké, hogy tisztába teszem, mert felébred, ha bekakil. De többször előfordult, hogy mire odaértem, már az egész ágy tocsogott, a lányom a háta közepéig olyan, mert kifolyt a pelusból. Egyébként jó a pelenka, sosincs vele baleset.

Az érdekelne, hogy érdemes-e esetleg hagyományos pelenka külsőt húzni az eldobhatósra? Vagy létezik még gumibugyi? Mit tegyek? Mert hajnalban neki sem olyan jó az öltöztetés, mosdatás, ágynemű húzás hercehurca.


2011. jún. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk a pampers care vált be ilyen esetekre,mert ez az egyetlen pelus ami a híg székletet képes"felszívni".

Nekünk a lepedő alatt van ilyen lemosható lepedő is.

De ebből a pelusból amit írtam nem fog kifolyni.Egyébként napközben használjátok amit szoktatok.

2011. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt használjuk éjjelre mi is. Nappal meg a sima Pamperst.
2011. jún. 27. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak annyi tanácsot tudok adni, hogy amikor az én lányom így volt alá tettem egy eldobható pelenka alátétet és így az ágyneműt nem kellett cserélni, csak a ruhát. Mi a kórházban voltunk , amikor a lányom 6 hónapos volt, az ágy mellett ültem, tehát rögtön kitudtam venni a pelust, de így is volt , hogy a háta közepéig kakis volt. Kitartást!
2011. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez eszembe sem jutott, hogy alátegyek egy eldobhatós alátétet. Jó ötlet! :)
2011. jún. 28. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!