Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ciki, ha én a 4...

Szerintetek ciki, ha én a 4 hós lányomra az esetek 99%-ban rugdalózót adok? (persze body fölé)

Figyelt kérdés
Szerintem ez a legpraktikusabb, de annyi anyukát látok, aki rendes felső, meg nadrág kombinációjába öltözteti a gyerekét, hogy kezdtem elbizonytalanodni, hogy a rugdalózó már csak pizsinek kell ilyen korban? De nekem ez a legpraktikusabb, kettőt gombolok, és már tisztába is lehet tenni.
2010. dec. 20. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 10 hónapos, és itthon szinte mindig rugiban van, meg abban is alszik. Én utálom, hogy mikor kúszik-mászik, a nadrág szára felcsúszik combig. Sokkal praktikusabbnak találom a rugit.

Ha elmegyünk valahova, és "divatozni" akarok, akkor adok rá nacit, meg pulcsit, a body+harisnya fölé.

Még jó ideig jó lesz a rugi, egyáltalán nem ciki!

2010. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki kb fél éves korig és néha még utána is adtam lányomra sokkal praktikusabb és ahogy előttem írták kevésbé fáznak benne most már csak pizsinek használok 21 hósomnak
2010. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9 hós gyerekem még mindig rugiban van nappal és éjjel is. Igaz ősszel volt kantáros kordnadrágja, ebben jártunk oda, ahová csinosabban kellett felöltözni.
2010. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a rugi, mert nem fázik a dereka, a pulcsi nekünk mindig felcsúszott, a nadrág szárával együtt. Semmi ciki nincs benne, nem a divatozás számít ilyenkor még szerintem. Az én fiam addig hordta, amíg normál cipőt nem vettem neki, tehát amíg el nem kezdett járni. Most másfél éves, és előnyben részesítem a kantáros nadrágot a dereka miatt.
2010. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!