Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ciki, ha én a 4...

Szerintetek ciki, ha én a 4 hós lányomra az esetek 99%-ban rugdalózót adok? (persze body fölé)

Figyelt kérdés
Szerintem ez a legpraktikusabb, de annyi anyukát látok, aki rendes felső, meg nadrág kombinációjába öltözteti a gyerekét, hogy kezdtem elbizonytalanodni, hogy a rugdalózó már csak pizsinek kell ilyen korban? De nekem ez a legpraktikusabb, kettőt gombolok, és már tisztába is lehet tenni.
2010. dec. 20. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! 5-6 hónapos koráig én is szinte minden nap rugit adtam a kisfiamra. Aztán elkezdett kúszni, majd mászni, és akkor már strapabíróbb ruhák kellettek, mert az összes rugi térdnél kibolyhosodott. :)
2010. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
A 9 hónapos fiam is ebben van itthon. Nem ciki. Még ha az is lenne, engem nem érdekel.
2010. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mi nagyon sokáig hordtuk, olyan 11 hónapos kora körül kezdtük lecserélni itthon melegítőre-pólóra
2010. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, nagyon édesek benne és védi a derekukat. Én is a kúszás-mászásig adtam rá rugit. Előtte még a kimenősünk is rugi volt. Persze utána élvezettel öltöztettem(öltöztetem) "felnőttes" ruhákban, de nagyon szerettem a rugdalózós korszakot is.
2010. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki. Mi mondjuk fél éves kora körül már csak éjszakára használtuk a rugit, és azóta is ebben alszik, most másfél éves.
2010. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam. Az az igazság, hogy én még "kimenősnek" is rugit adok rá, olyankor szoktam látni, hogy más gyereken a pulcsi-nadrág kombináció van.
2010. dec. 20. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6-8 hóig használtuk naponta, utána nyár jött, majd télen ismét elővetem, a nadrág alá, és most télen is használjuk, pizsinek és az overáll alá, ha megyünk sétalni,pedig már 25 hósak.(ikreim vannak az egyik ekcémás és nem igazán birja a harisnyát, a melegitőnaci pedig az overállal meleg.)

Nekem is kényelmesbb volt a rugi amikor annyi idősek voltak, meg védi a derekukat, nem csuszik ki a pulcsi.

2010. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 11 hós fiam van és 100%-ban rugiban van! Éjjel nappal!

Szép kis Next rugijai vannak, nem snasszok. Ebben megyünk ki, ebben alszik és ebben mászkál. Van egy csomó más gönce is, megvettem mert tetszett, póló, naci, harisnya stb... Semmi nem volt rajta. Majd talán karikor kap valami ütős szerkót! :) :)

2010. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Tudod azok az anyukák "divatosan" szeretnék öltöztetni a gyereküket, nem inkább kényelmesen. A lányom 9 hónapos és még mindig rugiban van itthon, mert ebben tud a legkényelmesebben kúszni-mászni. Nagyon is jól csinálod!!
2010. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak éjszakára adok rájuk rugit. Nappal body-ban, nadrágban és pulcsiban vannak. A kimenős is szintén nadrág, pulcsi.
2010. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!