Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 10 hónapos és még...

Kisfiam 10 hónapos és még mindig rugdalózót adok rá. Ez ciki? Már nadrágba és pulcsiba kéne öltöztetni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én, ha emberek közé viszem, akkor a bodyra adok nacit és pulcsit, így tul.képp úgy néz ki, mint mi. de én így öltöztetem 4 hónapos korától. mindenkinek szíve-joga, hogy mit ad a gyerekére. ahogy ő jól érzi magát.
2009. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
kéne? a mi van a szekrényben.
2009. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ha neked az tetszik és a kicsi is jól érzi magát benne, akkor miért kellene máshogy öltöztetni? Cselekedj legjobb belátásod szerint. A ruginak egyébként megvan az az előnye, hogy nem lóg ki a dereka, nincs gond azzal, hogy leveszi a zokniját, stb. Ráadásul szerintem addig öltöztesd saját kedvedre a gyerkőcöt, amíg megteheted. Előbb-utóbb eljön az az idő, amikor már csak azt hajlandók fölvenni, ami nekik tetszik.:-)
2009. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

nem ciki, csak eltér az átlagtól:):):):):)

Én is szeretem otthonra a rugit, de ha megyünk vhova nem azt adok rá.

Hidd el nagyon aranyosak tudnak lenni egy cuki farmerban is.

Gondolom azért szereted a rugit, mert védi a derekát.

Én adok a babómra: Harisnya, hosszú bady, arra még egy hosszú póló, meg nadrág. Persze ha kimegyünk, még erre jön egy kardigán, meg a bundazsák.

7 hósak vagyunk

2009. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, az a legfontosabb, hogy a gyerek jól védve legyen. A rugi nagyon praktikus, mindenhol véd, nem szorít,én imádom, és messze nem érdekel ki mit mond.
2009. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! Igen, azért szeretem,mert védi a derekát, és sehol nem szorítja. Van kisnadrágunk meg pulcsink is, de valahogy azt nem érzem olyan kényelmesnek,és ezért csaknagyon ritkán adom rá.
2009. jan. 10. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is rugit adok az egy éves kislányomra, ha pedig megyünk valahová akkor erre adok egy nacit és egy pólót vagy pulcsit. Nem nagyon tolerálná, hogy harisnyával meg egyéb nehezen ráadható dolgokkal kínozzam. Nem egy türelemszobor:)

2009. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!