Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a babám nem eszi...

Lehet hogy a babám nem eszi meg a tápszert, és a fagyasztott anyatejet sem?

Figyelt kérdés
Betegség miatt valószínű de kevesebb lett a tejem, ezért este próbáltunk először fagyasztott tejből adni neki de nem fogadta el, kiköpte az egészet. Aztántápszert csináltunk azt sem ette meg. De végig ette a kezét, és a cicin aludt el végül. Kezdek bepánikolni hogy ha megint lesz ilyen mit adok neki ha csak a friss ciciből jövő tejet fogadja el? Légyszi segítsetek. (eddig csak így evett) 3hós kislány
2010. dec. 20. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld kanállal vagy pohárból itatni, azt jobban elfogadta a lányom is ,mint a cumisüveget, aztán cumizott vég nélkül az üres cicin. (6 hetes volt) Azóta sajnos csak üvegből és tápszert eszik. De ehhez drasztikusan meg kellett vonnom a cicit, úgysem tudott belőle semmit szopni.:(
2010. dec. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy nem fogadja el a szopis baba a lefejt anyatejet, de nem feltétlenül a cumisüveg miatt, hanem az íze miatt. A tápszer meg aztán egyenesen teljesen más ízű. :o(


Sokszor a tápszeres anyukák is 3-4-sok félét kipróbálnak, mire megtalálják a megfelelőt.


Mivel a betegség csak átmeneti, tedd gyakrabban mellre a picit, akár óránként is, és lesz neki elég tejecske.


(Nem jött véletlenül meg a menstruációd is? Mert ha igen, akkor nem is biztos, hogy a betegségtől lett kevesebb, hanem a vérzés első napjai miatt, de ez csak egy tipp...)


Én is szoptattam sokszor betegen, át lehet vészelni pótlás miatt, és az sem biztos, hogy annyira kevés neki, inkább csak nyűgös, ha vírusfertőzésed van, akkor valószínűleg rajta is átmegy, csak éppen az anyatej miatt ő nem lesz annyira beteg, mint Te.


Jobbulást mihamarabb!

2010. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm... rotás oltást kapott és valószínű ahogy ürült belőlle a gyengített vírus én azt kaptam el. Nem jött még meg, remélem rendeződik, mert nem szeretném ünnepek előtt ha ilyen gondunk lenne. Beszéltem a védőnővel ő is azt javasolta hogy akkor ha nagyon nem akarja megenni a tápszert sem akkor adjak neki másfélét. Majd iratok a héten hogy ha muszály legyen itthon. Köszönöm a válaszokat
2010. dec. 20. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:

na nem elég hogy egy vagyon még te is beteg lettél most meg ez a szopi gond is!!!

eddig dilemmáztam a rota beadáson...

2010. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én azt mondom hogy ha engem ennyire megviselt még jó hogy nem a gyerek kapta el! (konkrétan egyszerre hánytam és ment a hasam szó szerint!!!Ennyire gyengének még soha nem éreztem magam, félelmetes volt)
2010. dec. 20. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!